دسته: لیزر موهای زائد
بازدید: 2826

laser-arman-main-300x224

 

اگر قصد استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدنتان را دارید ،امادگی های قبل از انجام ان را باید بدانید،و یک سری ازمایشات و مراقبت های پوستی را انجام دهید
موهای زائد به موهایی گفته می‌شود که در مواضعی از بدن ایجاد می‌شوند که غیرمعمول بوده و رنگ تیره آنها نیز این رویش غیرطبیعی را بیش تر نمایان می‌سازد. رویش موهای زائد را عمدتا در نواحی چانه، لب فوقانی، نواحی دو طرف صورت،از محل ناف به طرف پایین و در فرورفتگی ناحیه کمر، به رنگ تیره و سیاه می‌توان مشاهده نمود. در این میان امروزه لیزر راه حلی برای از بین بردن این قبیل موها معرفی شده است. در این عمل لیزر با رساندن نور به سمت ریشه مو یا Cible مو که همان محل انباشته شدن ملانین موجود در ریشه هر مو است، رنگدانه مورد نظر را از بین می‌برد و رشد مو را متوقف می‌کند. در این روش مذکور، فولیکول موهای زائد کاملا تخریب می‌شود و امکان رشد موهای زائد در آن ناحیه خاص از بین می‌رود. این درمان در چند مرحله و طی چند هفته انجام می‌شود. نتیجه حاصل از این روش در اغلب مواقع، موفقیت‌آمیز و دائمی است.

 

اگر شما هم تصمیم به انجام لیزر دارید توصیه‌های زیر می‌تواند کمک کننده باشد:
-هر گونه بیماری پوستی یا غیرپوستی و حساسیت‌های خود را که در گذشته داشته‌اید یا در حال حاضر تحت درمان هستید، باید حتما به پزشک‌تان اطلاع بدهید.

ادامه مطلب ...قبل از انجام لیزر موهای زائد چه اقداماتی باید انجام دهیم؟
 
دسته: لیزر موهای زائد
بازدید: 3253

ليزر موهاي زائد

یکی از کم عارضه ترین روش ها برای ازبین بردن موهای زائد لیزر درمانی می باشد . هر جلسه لیزر موهای زائد صورت حداکثر ده تا پانزده دقیقه زمان می برد . طیف خاصی از نور که این نورها تقویت شده و بصورت موازی با عمق 2 تا 3 میلی متر به زیر پوست تابانده می شوند را لیزر گویند و ملانین موجود درآن ریشه مورا هدف قرار داده است . تعداد جلسات برای لیزر صورت متفاوت است و عبارت تضمینی نشان دهنده تبلیغات نادرست می باشد .

ادامه مطلب...ليزر موهاي زائد