دسته: دانستنی های زیبایی
بازدید: 2328

rr

بخوردادن سبب پاكسازی عمیق منافذ پوست می شود و گرد و غبار ذرات اضافی چربی را می زداید، وضعیت خونرسانی پوست را بهبود می بخشد و پوست را برای پاكسازی عمیق توسط تركیبات ویژه آماده می كند.

▪ یکم: ابوعلی سینا در كتاب قانون در مورد زیبایی پوست صورت آورده است: بدان كه تا خون بیشتر به سوی پوست آید صفا و روشنی و سرخی مطبوع و زیبایی پوست بیشتر می شود.

ادامه مطلب: پنج راز زیبایی پوست
 
دسته: دانستنی های زیبایی
بازدید: 2473

 

ماسک مو

ماسک مو یکی از بهترین روش ها برای تقویت موهای تان است. با دستور زیر 7 ماسک تقویتی خانگی برای موهای خشک تان درست کنید.

با ماسک‌های دست ساز و خانگی موهای خشک، می‌توانید رطوبت و درخشنگی از دست رفته ی موهایتان را بدون هزینه ای زیاد و خرید محصولات مراقبت از مو که معمولا حاوی مواد شیمیایی هستند به موهایتان بازگردانید.

ساختن ماسک برای موهای خشک در مجموع کار سختی نیست و به تخصص یا محصول خاص یا زمان زیادی احتیاج ندارد. در این نوشته چندین ماسک درمانی برای موهای خشک به شما معرفی می‌شود که می‌توانید در اولین فرصت آن‌ها را ساخته و از فوایدشان بهره ببرید.

ادامه مطلب: ماسک مو یکی از بهترین روش ها برای تقویت موهای تان است
 
دسته: دانستنی های زیبایی
بازدید: 2406

 

معجزه مرطوب کننده

معجزه ارزان مرطوب‌کننده‌هاخارش، پوست‌پوست شدن و قرمزی پوست، همه‌ از علا‌یم خشكی پوستند كه اگرچه بسیار آزاردهنده اما قابل درمانند.

مهم‌ترین توصیه ای كه پزشكان برای مقابله با خشكی پوست می‌كنند مصرف منظم كرم‌های مرطوب كننده است. كمتر چیزی به اندازه یك پوست سالم و با طراوت در زیبایی آدم نقش دارد.

اهمیت سلامت پوست به حدی است كه خیلی وقت‌ها صفاتی كه با دیدن یك نفر به ذهنمان می‌رسد، چیزی نیستند جز همان ویژگی‌های پوست او: شاداب، زنده، با طراوت، زیبا و... بنابراین تعجبی ندارد كه بعضی‌ها به همان اندازه كه به سلامت بدنشان اهمیت می‌دهند و حتی بیشتر از آن، به زیبایی پوستشان اهمیت دهند.

ادامه مطلب: معجزه ارزان مرطوب‌کننده‌ها
 
دسته: دانستنی های زیبایی
بازدید: 2312

پیلینگ

آنچه باید درباره لایه‌برداری شيميايي بدانید

در این روش‌ها از محلولی با یك پایه اسیدی برای جداسازی لایه خارجی و آسیب دیده پوست استفاده می‌شود. به این‌ ترتیب، در حقیقت یك سوختگی شیمیایی خفیف و كنترل شده در پوست به‌وجود می‌آید و سلول‌های مرده پس از جدا شدن، جای خود را به سلول‌های سالم و جوان می‌دهند. این محلول‌ها همچنین تحریك لایه‌های زیرین را برای تولید كلاژن و الاستین پوست تحریك می‌كنند. این 2 عامل در طراوت و جوانی پوست نقش اساسی ایفا می‌كنند.

ادامه مطلب: پیلینگ (قسمت دوم)
 
دسته: دانستنی های زیبایی
بازدید: 2350

پیلینگ

 

لایه برداری و پیلینگ

فرآيندي كه سلول‌هاي مرده از روي سطح پوست برداشته مي‌شوند را لايه‌برداري مي‌گويند چون قدرت پوست براي دفع اين سلول‌هاي مرده با افزايش سن كاهش مي‌يابد و بايد با يك عامل خارجي كار را انجام داد تا هم مشكلات پوستي حل شوند و هم پوست صاف و زيبا شود. اين فرايند به روش انجام مي‌شود: شيميايي، مكانيكي با ليزر و روش‌هاي خانگي

ادامه مطلب: پیلینگ(قسمت اول)
 

صفحه1 از8

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 بعدی > پایان >>